2,5kg Czekolada 25,9% Biała

Czekolada biała jest jednym z najważniejszych składników wykorzystywanych w cukiernictwie zarówno wiele lat temu, jak i współcześnie. Jej obecność podnosi walory smakowe licznych deserów oraz innych przygotowywanych słodkości.
KUP TERAZ
obrazek prezentujacy

Zrównoważony smak mleka i śmietanki

W przypadku czekolady białej konieczne jest zachowanie odpowiednich proporcji, bezpośrednio wpływających na odczucia smakowe. Wysokiej jakości czekolada biała posiada doskonale wyczuwalny smak delikatnego mleka, który otula kubki smakowe. Towarzyszy temu aksamitność najlepszej śmietanki, dzięki której czekolada biała zyskuje wyjątkową gładkość.

Produkowana w pastylkach

Nie tylko sam smak jest istotny w przypadku takich wyrobów jak właśnie czekolada biała. Do zachowania ich użyteczności konieczna jest także właściwa forma, pozwalająca na wygodne wykorzystywanie czekolady białej do przygotowywania wyrobów cukierniczych. Czekolada 25,9% dostępna jest w formie wygodnych pastylek, z których można korzystać na różne sposoby.

Sprawdzony producent

Podczas przygotowywania wyrobów cukierniczych istotny jest nie tylko właściwy plan działania, pozwalający na opracowanie procedur dotyczących tworzenia słodkości. Na efekt końcowy ma również wpływ jakości użytych produktów. Zależy Ci na nienagannym rezultacie, który zachwyci wiele osób? Zdecyduj się na wybór czekolady białej od sprawdzonego producenta, co jest gwarancją niezwykłego smaku.

Nadzienia

Dobrej jakości czekolada sprawdzi się w wielu różnorodnych sposobach wykorzystania. Możesz użyć jej do przygotowania świetnego nadzienia do wielu słodkości. Biała czekolada z pewnością będzie miłą niespodzianką dla fanów degustacji.

Praliny

Przygotowywanie pralin jest jednym z trudniejszych przedsięwzięć, jeśli mowa o sztuce cukierniczej. Chcesz mieć cały proces pod kontrolą? Wybierz najlepszą białą czekoladę i ciesz się spektakularnym efektem.

Fondue

Forma aksamitnej rozpuszczonej czekolady przypadła do gustu już wielu smakoszom, a zwłaszcza jej biała odmiana wysokiej jakości. To produkt idealny również do przygotowania perfekcyjnego fondue.

2,5kg Czekolada 25,9% Biała - opinie

Czekolada jest naprawdę wysokiej jakości zresztą widać to już na pierwszy rzut oka. Po obróbce to przypuszczenie tylko sie potwierdza, bo można z niej korzystać na różne sposoby i zawsze zachowuje swoje właściwości. Bardzo użyteczna w codziennej pracy, warto skorzystac.


Jarek

Produkt przyszedł w formie gotowych pastylek która jest zdecydowanie najlepsza i najwygodniejsza jeśli chodzi o codzienną pracę. Pastylki łatwo się rozpuszczaja i można czekoladę białą wykorzystać do dalszej pracy już w kilka minut. Zamknięcie pudełka też wygodne więc czekolada nie wydostaje się na zewnątrz


Bogdan

Czekolada świetnej jakosci. nie ma problemu z pracą z nią na co dzień, świetnie zachowuje się w trakcie przygotowywania deserów. nie ma żadnych problemów z wykonaniem polew przy jej użyciu, ani bardziej skomplikowanych deserów. jestem bardzo zadowolona z zakupu


Kinga

czekolada bardzo dobra. przede wszystkim na duży plus sam smak, wszystkie gotowe produkty wychodzą dużo lepsze, jeśli chodzi o walory smakowe. idealna jest także konsystencja po podgrzaniu, bo możliwe jest wykonanie o wiele więcej słodkości. polecam


Łukasz