Strona wykorzystuje pliki cookies

Pomagają nam one w zoptymalizowaniu naszej strony pod kątem Twoich potrzeb i preferencji. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dot. plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. Dowiedz się więcejPamiętaj – zachowaj dowód zakupu.
Jeśli wygrasz 1.000 zł, wówczas powiadomimy
Cię mailowo. Zakup 2xKasia to 1 zgłoszenie w loterii.
Im więcej zgłoszeń tym większa szansa na wygraną!Regulamin loterii

Katarzyna Zielińska Podziel się kawałkiem szczęścia - Kasia

21315

OSÓB PODAROWAŁO
KAWAŁEK SZCZĘŚCIA

kup 2 x

Kasia - upiecz bliskim radość!

podaruj

dzieciom
kawałek ciasta

codziennie do wygrania

2x

1000

złotychdla domu dziecka i dla ciebie

WEŹ UDZIAŁ

formularz zgłoszeniowy

Czas dokonywania zgłoszeń upłynął w dniu 22.12.2018 roku. Dziękujemy!

O AKCJI

Podziel się kawałkiem szczęścia

Boże Narodzenie to czas, który spędzamy z najbliższymi! Nie każdy w te dni może poczuć bliskość drugiej osoby, są to dzieci z domów dziecka.

W te święta, dzięki Kasi, każdy z nas będzie mógł przekazać dla nich kawałek ciasta. To także szansa na wygranie 1000zł dla domu dziecka oraz 1000zł dla Ciebie.

Ambasadorką akcji jest Katarzyna Zielińska - aktorka, a prywatnie szczęśliwa mama i żona. Los dzieci jest dla niej szczególnie ważny, dlatego z chęcią wzięła udział w naszej akcji.

Dołącz do nas i zrób coś dobrego w te święta!

Jesteś przedstawicielem domu dziecka?

Jeśli placówka, którą prowadzisz nie jest zrzeszona w DomyDziecka.org, a chciałbyś aby wzięła udział w akcji, kliknij w poniższy przycisk i wypełnij formularz.

Znasz dom dziecka, któremu chcesz pomóc?

Poinformuj o akcji osoby prowadzące wybraną placówkę!DOŁĄCZ DOM DO AKCJI

NASZE CIASTO

Ciasto to koronacja stołu, także tego świątecznego!

W tym roku Kasia zainspirowała nas do przygotowania wyjątkowego przepisu na pyszne, świąteczne ciasto.

W każdym kawałku aromatycznego piernika, oblanego mleczną czekoladą zawarta jest wyjątkowa świąteczna atmosfera, którą oczarujesz tych, na których najbardziej Ci zależy!


ZOBACZ PRZEPIS

ZWYCIĘZCY

Loteria dla osób, które ukończyły 18 lat - konsumentów. Zakup 2xKasia to 1 zgłoszenie w loterii. Wymagane zachowanie dowodu zakupu. W Loterii można uczestniczyć na podstawie paragonu fiskalnego lub faktury wystawionej wyłącznie na osobę fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarcze. Jeśli na Twoim dowodzie zakupu nie ma wskazanej marki zakupionej kostki („KASIA”) potwierdź w sklepie swój zakup (poprzez odręczny wpis wskazujący nazwę i markę zakupionego produktu, podpis pracownika sklepu i pieczątkę sklepu). Pamiętaj! zakup 2 x KASIA musi być na jednym paragonie.

Promocja trwa od 3.11 do 22.12.2018 roku.